Fotografia ślubna Łódź – Jak rozumiemy naszą pracę?

Jeśli macie Państwo swoje pomysły na sesje, zrealizujemy je. Jeśli nie, chętnie je z Wami znajdziemy. Lubimy poszukiwania, jesteśmy kreatywni, mamy dyplomy Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i uciekanie od schematów to dla nas frajda. Fotografia ślubna… Łódź… to zawsze wyzwanie! Jeśli zadanie tego wymaga podróżujemy z Państwem. Spotkajmy się - zapraszamy serdecznie. Ola Dmitrów, Ula Czapla i Marcin Petruszka.

Fotografia ślubna - zdjęcia z przygotowań do ślubu - Łódź i okolice, Warszawa

Ustawić oświetlenie tak, żeby na zdjęciach wszystko wyglądało naturalnie. Rozmawiać z czesaną właśnie panną młodą tak, by czuła się swobodnie ale jednocześnie na tyle dyskretnie, żeby nie przeszkadzać ani jej, ani fryzjerowi :) No i jeszcze drabina - kiedy nie ma odpowiedniego odejścia ;) Takie sprawy profesjonalny fotograf ślubny powinien ogarnąć na samym początku tego WAŻNEGO DNIA ;) A dzień zdjęciowy dopiero się zaczyna…

Fotografia ślubna - zdjęcia z ceremonii zaślubin - Łódź i okolice, Warszawa

Poruszenie, skupienie, radość. Stworzenie zdjęć z ceremonii zaślubin, które zdołają uchwycić symboliczne gesty, unikając przy tym patetycznego tonu… ukazać ciepło i szczerość uczuć, by nie utracić ich głębi… to cele jakie stawiamy sobie zajmując się fotografią ślubną. Fotograf tworzący ślubne zdjęcia reportażowe powinien wychwytywać te najważniejsze momenty, trzymać rękę na pulsie by zdążyć sfotografować to, co istotne dla wydarzenia. Dobrze, gdy przy tych ważnych zadaniach, stara się on być jak najmniej widoczny. Eksponowana podczas całej ceremonii zaślubin ma być młoda para i jej najbliżsi. Naszym zdaniem, nie do przyjęcia jest gdy to fotograf ślubny próbuje odgrywać rolę gwiazdy. Dlatego niezmiernie nam miło, że już kolejna para jaką fotografowaliśmy, mówiła o nas NIEWIDZIALNI FOTOGRAFOWIE ;)

Fotografia ślubna - zdjęcia z wesela - Łódź i okolice, Warszawa

Jest impreza jakiej nie widział nikt… ale też wykwintny, kameralny bankiet. „Fotografia ślubna” to, wbrew pozorom, pojemna dziedzina fotografii reportażowej, mieszcząca dokumentowanie wydarzeń o niejednorodnym charakterze. Osoby przez nas fotografowane mają różne wyobrażenia na temat przebiegu wesela, często pragną zaakcentować inne jego etapy. Wesele na 300 osób z trwającymi ponad dwie godziny oczepinami, to wśród naszych klientów z Łodzi nie jest już standard. Zwykle oczepiny są symboliczne, a coraz częściej spotykamy młode pary, które postanawiają w ogóle ich nie organizować. Kiedy więc para młoda rezygnuje ze „stałych” punktów wesela, takich jak oczepiny, krojenie tortu czy wręczanie prezentów pod koniec uroczystości, naszym zadaniem jest dostosowanie się do tego rytmu. Staramy się wtedy zawrzeć na zdjęciach spontaniczną improwizację czy mniej sformalizowany charakter przyjęcia. Nawet jeśli ograniczona jest ilość toastów, i nie ma evergreenów w stylu „Ona temu winna” - dajemy radę, wyszukując mnóstwo sytuacji, nie mniej ciekawych od tych, związanych z „żelaznym” harmonogramem. Staramy się przycupnąć obok stołu, tak by nikomu nie przeszkadzać, i próbujemy sfotografować jakąś intrygującą scenę. Robimy też zdjęcia poza restauracją, gdzie ktoś akurat prowadzi ożywioną konwersację w plenerze. Zdarza się też, że proponujemy młodej parze krótki spacer i właśnie na nim powstają zdjęcia, którymi finalnie zachwyceni są najbardziej. Wszystko może być inspirujące… a Łódź to dla nas zawsze wyzwanie…

Fotografia ślubna - plenerowe zdjęcia ślubne - Łódź i okolice, Warszawa

Marynarka? - bo to plener ślubny, więc para młoda chce wyglądać wyjątkowo uroczyście… A może jednak bez marynarki - krępuje ruchy, ogranicza spontaniczne gesty, które na fotografiach ślubnych są na wagę złota. Robić zdjęcia, na których osoby fotografowane „żyją”, zachowują się swobodne i nie są wciskane przez fotografa ślubnego w role, których nie chcą grać - to naszym zdaniem istota plenerowych zdjęć ślubnych… A wyrazista, pełna kontrastów Łódź…to zawsze wyzwanie ;)

Skupione twarze zakochanych, pełne uczucia spojrzenia, ciepłe gesty, szampańska zabawa… tak, jakby nie było przy tym nieznajomych, nie było profesjonalnego fotografa… Kiedy myślimy „fotografia ślubna” tak właśnie wygląda nasz ideał. Chętnie podejmujemy się wykonania nowych zadań i znajdujemy w kolejnym ciekawym miejscu w Łodzi i okolicach. Fotografia to nasza praca ale jednocześnie pasja, więc oferta naszych usług fotograficznych jest szeroka. Zadania, jakie zlecają nam klienci zainteresowani fotografią ślubną, funkcjonują pod określonymi zwrotami wpisywanymi w wyszukiwarkę. Podstawowe z nich brzmią następująco: „zdjęcia ślubne Łódź”, „zdjęcia plenerowe”, „fotograf weselny”, czy po prostu - „fotograf ślubny Łódź”. Jeśli chcieliby Państwo nam powierzyć wykonanie tej usługi fotograficznej, prosimy o kontakt. Jesteśmy przekonani, że wspólnie znajdziemy formułę na stworzenie fotografii artystycznych, które są Państwu potrzebne :)

Album Multimedialny - fotografie ślubne zrealizowane w Łodzi

Przy zamówieniu 100 zdjęć ślubnych, z wykonanych dla Państwa fotografii przygotujemy Album Multimedialy, który otrzymujecie w prezencie!

Zapraszamy do obejrzenia Albumu Multimedialnego. Wystarczy nacisnąć guzik „play” i poczekać chwilę, by film się załadował.

Pozostałe galerie fotografii