Zdjęcia biznesowe dla firm dużych i małych czyli nasz sposób na Nirvanę

Do fotografa jak do dentysty :)

Wiemy, że możesz tak czuć – rozumiemy Cię. Przez lata uczymy się oswajać naszych drogich klientów z demonami takimi ja komunikacja biznesowa, budowanie wizerunku, czy z czymś na pozór niewinnym i bezbolesnym jak fotoreportaż ślubny.

Nie cierpię siebie na zdjęciach! :D

Bezbolesne jest napewno oglądanie zdjęć innych ludzi. Zapytajcie jednak Pana Młodego czy naprawdę dobrze bawił się na plenerze ślubnym ;)

Jak można być szczęśliwym w poniedziałek – czyli sesja biznesowa w biurze

Wiedzą o tym wszyscy, którzy mają za zadanie czuć się swobodnie i jednocześnie wypaść profesjonalnie na sesji portretowej w swojej firmie. Nie dziwi nas, że jeśli „miejscem kaźni” jest salka konferencyjna, niekoniecznie chcecie tam być :D

Bez ściemy! Czyli edukacja wizualna

Mimo że nigdy nie byliśmy pracownikami korporacji, rozumiemy w jaki sposób zdjęcia biznesowe wpływają na wizerunek firm. Nasz kierunek studiów na ASP w Łodzi nazywał się Edukacja Wizualna i tam, a potem w „Mordorze” i innych fajnych miejscach uczyliśmy się jak tworzyć obrazy, które mówią. W naszym przypadku zdjęcia, tak żeby komunikowały to co chcemy, a właściwie szef markeingu firmy dla której wykonujemy portrety pracowników :)

Being professional is the new black – czyli profesjonalny portret biznesowy!

Portret biznesowy to dziedzina fotografii zajmująca się przede wszystkim sesjami zdjęciowymi dla pracowników firm. I każdy w tym towarzystwie chce wyglądać jak profesjonalista.

Zabawa puzzlami – czyli fotografia portretowa od szczegółu do ogółu

W zależności od tego z jakiego rodzaju profesjonalistą mamy do czynienia, naszym zadaniem jest dobranie odpowiednich środków wyrazu takich jak rodzaj oświetlenia, kompozycja, tło, kąty fotografowania itd. Po to by zbudować wizerunek autora Encyklopedii Lotnictwa Cywilnego, lub coacha personalnego.

Do CV – czyli zdjęcia portretowe widoczne w miejskiej dżungli

Autentyczny to znaczy ludzki i profesjonalny, czyli godny zaufania w swojej dziedzine. Jeśli właśnie to pokażemy na Twoim zdjęciu do CV i na portale społecznościowe – wygraliśmy!

Łódź, Warszawa – foto-zabawa

Realizując tak zwane portrety formalne osobom zainteresowanym proponujemy także bardziej kreatywne podejście do sesji wizerunkowych. Oprócz otwartych głów (naszych i naszych modeli) oraz naszego profesjonalizmu, bardzo pomocne jest organizowanie zdjęć w plenerze miejskim, a o tego Warszawa czy Łódź nadają się świetnie.

Tato, mamo, Twoje zdjęcie na stronie www!

Sesje zdjęciowe dla firm i indywidualne portrety wizerunkowe na LinkedIn, czy Golden Line to nasza codzienność. Fajna codzienność, bo ciągle spotykamy nowych ludzi. Potem z dumą oglądamy te sesje przeznaczone do stron internetowych i naprawdę cieszymy się, że daliśmy z siebie wszystko.

Sesja zarządu a „przeciętny” Kowalski

Każdy z kim spotykamy się na sesjach zdjęciowych w biurach i firmach jest w stanie wypaść atrakcyjnie i profesjonalnie. Naszym zadaniem jest przypomnieć mu, że musi być dobry w tym co robi, skoro ma tę pracę :)

Lubimy robić zdjęcia – czyli życie jest nowelą :)

Zawód: fotograf, miejsce akcji: Warszawa.
Osoby: on młody, ona piękna… czy na odwrót :D
Scenografia: szklane biurowce, czy też designerskie lobby.

Uwierzcie w to, bądź nie, ale naprawdę lubimy poniedziałki. Choć czasem słońce, czasem deszcz, realizujemy sesje zdjęciowe dla korporacji, a także zdjęcia biznesowe dla firm dzień za dniem, od 11 lat.

Nie lubię jak mi robią zdjęcia :(

Cierpliwie wstajemy rano, zastanawiamy się jak będzie wyglądał dzień, kogo tym razem spotkamy i od kogo usłyszymy: Nie lubię jak mi się robi zdjęcia! :D