Czy sesja biznesowa zaprocentuje? Wiemy, że zdjęcia biznesowe nie są ozdobą w CV, ale skutecznie budują wizerunek profesjonalisty w biznesie.

Zdjęcia biznesowe to dla nas zarówno sesja indywidualna, której rezultatem jest przekonujące zdjęcie do CV, jak i sesja dla 30 pracowników firmy.

W każdym przypadku, niezależnie od skali, chodzi o to żebyśmy wspólnie z klientami, zbudowali pożądany komunikat. Skuteczne zdjęcie biznesowe ma zadziałać na widza w ciągu 5 sekund. Cały sekret tkwi w niewymuszonej elegancji i naturalności. Jeśli odbiorca zdjęcia nie ma wrażenia, że patrzy na kogoś, kto udaje – wspólnie wygraliśmy!

Staramy się więc wspierać naszych drogich modeli. Przed sesją pomagamy określić cele sesji, czyli co zdjęcie ma komunikować. W jej trakcie podpowiadamy co robić i pomagamy się rozluźnić.

Od ponad 10 lat chętnie tworzymy profesjonalne zdjęcia portretowe w Łodzi i okolicach, Warszawie i innych polskich miastach. Ważne by ludzie, których portretujemy, mieli szansę „zaistnieć” na fotografii. Sesje zdjęciowe organizowane przez nas mają na celu wydobycie osobowości modeli. Nasze motto brzmi: „Fotografia biznesowa to nie garnitury z ludźmi w środku, tylko charyzmatyczni ludzie w dobrych garniturach”.

AIRBUS – sesja biznesowa w firmie

CIEŚLAK KLIMKOWSKI RADCOWIE PRAWNI – zdjęcia biznesowe na stronę internetową – ul. Klimczaka 1, Warszawa

ENPIRE – specjaliści od transportu towarów – zdjęcia biznesowe na stronę firmową, Aleje Jerozolimskie 176, Warszawa

FUMI – Studio Filmowe – Zdjęcia wizerunkowe, Puławska 61, Warszawa

W galerii portretów, prezentujemy stworzone przez nas fotografie polityków, a także prezesów, członków zarządu, dyrektorów, konsultantów i managerów pracujących w korporacjach: Dell, Fujitsu, Microsoft, DB Schenker, Infosys, Accenture, Magellan, ABB, Business Support Solution, Ikaria.

Zdjęcia wizerunkowe polityka do kampanii wyborczej – Mieczysław Witczak

Avallon – fundusz inwestycyjny – zdjęcie grupowe zarządu

Tomasz Trela – zdjęcie do kampanii wyborczej na urząd Prezydenta Łodzi

Portrety biznesowe pracowników korporacji:

Dell, Fujitsu, DB Schenker, Infosys, Accenture, Magellan S.A., ABB, Business Support Solution, BMW, Komfort S.A., Procter & Gamble

IKARIA – eksperci bezpieczeństwa IT – sesja biznesowa zrealizowana w Łodzi

SEAT Polska – fotografia biznesowa/korporacyjna – zdjęcia dealerów do salonów sprzedaży – Warszawa

Poniżej przedstawiamy nasze zdjęcia korporacyjne dla SEATa. Sesja zdjęciowa zrealizowana przez nas w Warszawie, nosiła roboczą nazwę „Dobry gospodarz”. Wielkoformatowe portrety 32 dealerów Seata, zostały umieszczone vis a vis wejść do salonów sprzedaży w całej Polsce.

Winckler Personal – Personal Management – zdjęcia biznesowe w Warszawie, Lwowska 6/7

Wizerunkowa sesja zdjęciowa – IMAGINE – agencja interaktywna

RWSL – pracownia architektoniczna – fotografia wizerunkowa – portrety pracowników i właścicieli firmy

Avallon – fundusz inwestycyjny – biznesowe zdjęcie grupowe

eEngine - softwarehouse – portrety zespołu

eBusiness Consulting Sp. z o.o. - portrety biznesowe – sesja zdjęciowa ul. Londyńska 25, Warszawa, Saska Kępa

Wszystkich Państwa, którzy chcieliby mieć portret stworzony tylko i wyłącznie dla własnej przyjemności zapraszamy do obejrzenia galerii w dziale: prywatna sesja zdjęciowa.

Pozostałe galerie