Ola Dmitrów + Marcin Petruszka

O nas

Ola

W czerwcu 2003 roku ukończyłam studia magisterskie w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Otrzymałam dyplom z wyróżnieniem. W naszym teamie jestem art-directorem i fotografem. Odpowiadam za wyraz artystyczny i komunikaty budowane poprzez zdjęcia. 🙂

Marcin

W 2003 roku ukończyłem z wyróżnieniem studia magisterskie w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Zrobiłem dyplom z fotografii i rzeźby. Zdobyłem doświadczenie w fotografowaniu kolekcji mody i fotografii portretowej. Odbyłem praktyki w Nowym Jorku. Po stażu wróciłem do Łodzi gdzie mieszkam i fotografuję.

Nasza firma

Działamy głównie na terenie Łodzi, Warszawy i okolic. Jeśli jednak zadanie tego wymaga, to z przyjemnością podróżujemy by zrobić sesję w miejscu, które stanowi ciekawą scenerię lub bardziej odpowiada klientom.

W pracy używamy sprzętu firmy Fujifilm. Najwyższej klasy optyka zapewnia znakomitą jakość i wyrazistość wykonywanych przez nas fotografii. Wszystkie zdjęcia poddawane są przez nas profesjonalnej obróbce komputerowej.

Nasze zasady

Najważniejsze dla nas jest uchwycenie wydarzeń i rzeczy istotnych dla naszych klientów. Fotografie tworzone przez nas muszą oddawać jak najpełniej atmosferę chwili. Jeśli podobają się Państwu nasze zdjęcia i chcielibyście, żebyśmy zrobili sesję fotograficzną dla Was, to wystarczy do nas napisać lub zadzwonić.

Jeśli nie lubisz muzyki – powiedz żebyśmy ją wyłączyli 🙂

Jedno z nas jest uzależnione, nie musicie jednak Państwo lubić jazzu, może was drażnić Pearl Jam. Jesteście naszymi gośćmi, chcemy żebyście się czuli jak w domu. Jeśli kogoś uspokaja cisza – szanujemy to.