Ola Dmitrów + Marcin Petruszka

Sesja dla lekarza i psychologa w Warszawie

Podziwiamy dobrych lekarzy. Są oddani pacjentom, skupieni na ich potrzebach, przez całe życie kształcą się i rozwijają. W czasach gdy wybitny specjalista, oceniany może być poprzez „obraz” – wiemy, że umiemy zbudować korzystny wizerunek. Wspólnie z lekarzami różnych specjalizacji tworzymy fotografię wizerunkową tak, żeby pokazać prawdę o ich kompetencjach, sile i wielkim sercu. Dobre zdjęcie biznesowe pomaga zbudować zaufanie do lekarza i zachęcić pacjentów do wizyty w gabinecie.

Nasi najbliżsi przyjaciele to lekarze, wiemy jak Państwo pracujecie – potrafimy więc zrealizować sesję w weekend, albo o nietypowych porach w ciągu tygodnia. Sesję możemy zorganizować zarówno w Państwa gabinecie, domu jak i naszym studio.

Jak zdjęcie lekarza widzi pacjent?

To znak naszych czasów, że na podstawie zdjęcia, pacjenci mogą mylnie ocenić lekarza. Potrafimy sprawić, żeby tak się nie stało 🙂 Przed wizytą, pacjent chce zobaczyć jak wygląda lekarz, który będzie go badał. Jeśli zobaczy na zdjęciu spokój i ciepło, chętniej do niego przyjdzie. Jedno dobrze przemyślane zdjęcie wizerunkowe, jest w stanie przekonać bardziej, niż suchy tekst opisujący pracę i doświadczenie lekarza.

Pokaż, że jesteś serdeczny

Pacjenci w lekarzach poszukują dwóch cech: serdeczności i doświadczenia. Pokażmy to 🙂 Jeśli lekarz nie ma własnego gabinetu i tak można stworzyć dobre zdjęcie wizerunkowe. Wyeksponujmy wspólnie ciepłe spojrzenie i otwartość na potrzeby pacjenta. Na zdjęciach wizerunkowych właśnie spojrzenie oddziałuje najsilniej. Dlatego warto zadbać o pozytywny wydźwięk zdjęcia.

Oto zdjęcia, które stworzyliśmy dla wybitnych specjalistów reprezentujących różne dziedziny medycyny. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowaną współpracę i inspirujące spotkanie 🙂