Ola Dmitrów + Marcin Petruszka

Biznesowa sesja zdjęciowa do CV i Linkedin

Każdy może wyjść dobrze na zdjęciu.

Przyszedł czas na zdjęcie biznesowe. Potrzebujesz go ale nie lubisz być fotografowany. Rozumiemy Cię, spotykamy naprawdę niewiele osób, które czują się dobrze przed obiektywem.

Naszym zadaniem jest pomóc.

To my mamy sobie dobrze poradzić na sesji a nie osoba fotografowana 🙂 Jeśli podoba się Wam to jak portretujemy ludzi, zapraszamy serdecznie.

Na zdjęciach widocznych na stronie sfotografowaliśmy specjalistów i profesjonalistów z różnych dziedzin.

W galerii portretów, prezentujemy stworzone przez nas fotografie polityków, a także prezesów, członków zarządu, dyrektorów, konsultantów i managerów pracujących w korporacjach: Diebold Nixdorf, Dell, Fujitsu, Microsoft, DB Schenker, Infosys, Accenture, PKO Factoring, Nielsen, Avafin, DB Schenker, Infosys, Accenture, Magellan S.A., ABB, Business Support Solution, BMW, Komfort S.A., Procter & Gamble, Magellan, ABB, Business Support Solution, Ikaria.

Zabawa puzzlami – czyli fotografia portretowa od szczegółu do ogółu.

W zależności od tego z jakiego rodzaju profesjonalistą mamy do czynienia, naszym zadaniem jest dobranie odpowiednich środków wyrazu takich jak rodzaj oświetlenia, kompozycja, tło, kąty fotografowania. Wszystko po to, żeby zbudować odpowiedni wizerunek autora Encyklopedii Lotnictwa lub managera IT czy architektki.

Zdjęcie do CV i na LinkedIn – czyli zdjęcie biznesowe widoczne w miejskiej dżungli.

Autentyczny to „ludzki” i profesjonalny, czyli godny zaufania w swojej dziedzinie. Jeśli właśnie to pokażemy na Twoim zdjęciu do CV/LinkedIn – wspólnie wygraliśmy!