Po co ta sesja biznesowa?

Spotykamy się po to, żeby wspólnie stworzyć zdjęcia biznesowe, które będą się Państwu podobały i jednocześnie pomogą w znalezieniu lepszej pracy, czy zbudowaniu przekonującego wizerunku na stronę internetową.

Sesja zdjęciowa to spotkanie.

Każdy z Państwa jest inny. Każda sesja będzie dla nas unikalna – bo stanowi nowe wyzwanie, wymaga otwartości i skupienia. Dzięki temu, mimo czterdziestki na karku, nie starzejemy się :) Spotkania z nowymi ludźmi są dla nas ciekawe – odświeżające i zwyczajnie nas inspirują.

Profesjonalizm – czyli…?

Dla każdego z Was „profesjonalny” znaczy co innego. Zależy to od momentu w jakim jesteście, od rodzaju pracy jaką wykonujecie, Waszych aspiracji zawodowych. Od 15 lat zajmujemy się doradzaniem i kreowaniem zdjęć, które „podbiją” słowa opisujące jak dobrymi specjalistami są nasi klienci.

Kawa.

Kawę przywożą nam z Etiopii Aga i John. Sami ją mielimy i parzymy we włoskiej kawiarce. Przy kawie omawiamy Państwa oczekiwania i dzięki temu wiemy, w jakim kierunku powinna zmierzać sesja.

My mamy sobie poradzić na sesji, a nie klient.

– Nie poradzę sobie. Tamci na zdjęciach są szczuplejsi, ładniejsi. Wiemy, że takie myśli mogą kołatać się w głowie, ale to my jesteśmy od tego, żeby sobie z sesją poradzić, nie Państwo.

Sesja u nas to nie „Top Model”. Jesteście Państwo ekspertami w swoich dziedzinach, dlaczego więc mielibyście znać się na robieniu zdjęć? :) Nie obawiajcie się spotkania z nami, bo prawie niczego od Was nie oczekujemy :) Wystarczy, że umówicie się z nami na konkretny dzień i zaakceptujecie warunki finansowe. Reszta jest po naszej stronie.

Jak ubrać się na sesję biznesową?

Poniżej znajdziecie Państwo garść wskazówek dotyczących ubrań na sesję biznesową. Są to jednak ogólne sugestie. Rozumiemy, że każdy ma prawo do własnego stylu i wyborów.

Ubrania – najlepiej przynieść na wieszakach – nie na sobie, ponieważ dobrze na zdjęciach mają szanse wyglądać ubrania wyprasowane.

Panie:

Panowie:

Muzyka.

Jeśli nie lubisz muzyki – powiedz żebyśmy ją wyłączyli :) Jedno z nas jest uzależnione, nie musicie jednak Państwo lubić jazzu, może was drażnić Pearl Jam. Jesteście naszymi gośćmi, chcemy żebyście się czuli jak w domu. Jeśli kogoś uspokaja cisza – szanujemy to.

Do zobaczenia! :) Serio – nie możemy się doczekać kto odwiedzi nas jutro ;)

Galerie naszych zdjęć