Fotografia dzieci – Łódź i okolice

Jak stworzyć artystyczne zdjęcia dzieci, żeby były jednocześnie naturalne i pełne życia? Uważamy, że podstawą jest przyjazna atmosfera :) Najważniejsze, żeby główni bohaterowie czuli się bezpiecznie. Dostosowujemy się do potrzeb rodziców - tego by według nich powstała ciekawa sesja zdjęciowa. Dzieci są jednak zdecydowanie najważniejsze, najdelikatniejsze i to ich rytm i potrzeby decydują o tempie i stylu naszej pracy :) Sposób w jaki fotografujemy dzieci, jest szczególnie istotny przy wyjątkowym wyzwaniu, którym są „zdjęcia noworodków”. Tu odwołujemy się przede wszystkim do naszych rodzicielskich doświadczeń, pamiętamy jak delikatna była nasza córeczka i w jak specyficzny sposób trzeba było z nią postępować przy fotografowaniu, by czuła się w pełni komfortowo. Dzieci są dobre i mądre - dlatego tak lubimy z nimi pracować :). Ciekawe zdjęcia dzieci powinny więc, naszym zdaniem, pokazywać spontaniczne gesty, prawdziwe uczucia i ciepło, którym emanują. Sesja fotograficzna jest często dla dzieci uroczystym wydarzeniem, ważne jednak by nie czuły się do niczego zmuszane. Odświętne ubrania nie powinny ograniczać tak naturalnego dla nich - spontanicznego ruchu. Ale to przede wszystkim my, staramy się kreować takie sytuacje, by zamówione przez Państwa, fotografie dzieci, były pełne życia i profesjonalne zarazem. Żeby fotografowanie dzieci przyniosło dobre efekty, z naszej strony potrzebne są trzy główne składniki: empatia, cierpliwość i poczucie humoru. Dzięki urokowi jaki mają w sobie dosłownie wszystkie dzieciaki, które znamy i które do tej pory spotkaliśmy - efekt końcowy, zawsze był świetny.

Zawsze pragnęliśmy robić portrety :) Ludzie biorący udział w wydarzeniach, które utrwalamy są dla nas najciekawsi. Oczywiście sytuacja i otoczenie dają kontekst, ale to konkretny człowiek jest w centrum naszego zainteresowania. Naszym zadaniem jest więc zbudowanie jak najbardziej przyjaznej atmosfery wokół fotografowania dzieci tak, by po całym wydarzeniu zostały miłe wspomnienia. Profesjonalne zdjęcia dzieci, to świetna pamiątka, ale przede wszystkim najważniejszy jest mały bohater i jego dobre wspomnienia :)

Fotografia to nasza praca ale jednocześnie pasja, zatem oferta naszych usług fotograficznych jest szeroka. Zadania, jakie zlecają nam klienci zainteresowani fotografią dzieci, funkcjonują pod określonymi zwrotami wpisywanymi przez nich w wyszukiwarkę. Podstawowe z nich brzmią następująco: „zdjęcia noworodków”, „profesjonalne zdjęcia dzieci”, „sesja fotograficzna dzieci”. Jeśli jednak zlecenie, które chcieliby nam Państwo powierzyć nie mieści się w ramach naszej oferty widocznej na tej stronie, prosimy o skontaktowanie się z nami. Jesteśmy przekonani, że wspólnie znajdziemy formułę na stworzenie artystycznych zdjęć dzieci, które są Państwu potrzebne :)

Pozostałe galerie